website statistics
7/24 - 0533 857 75 85 | iletisim@kibrisviptransfer.com

Hakkımızda

Yıllardır misafirlerimize son model araçlarla Kuzey Kıbrıs yollarında hizmet sağlayan, yolcu taşımacılığı sektörünün öncü firması Kıbrıs Otobüs Kiralama olarak günümüzde halen daha köklü ve güçlü bir Kıbrıs Transfer Şirketi alt yapısını sağlamlaştırabilmek için geçmişteki deneyim ve tecrübeleri işimize yansıtarak yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Kıbrıs Transfer ve yolcu taşımacılığında lider şirket olmamızın verdiği yükümlülükler doğrultusunda daima % 100 müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızda vazgeçilmezimizdir. Şirketimizin kalite ve güvenini sağlayan en önemli etkenler arasında bulunan araç filosunun genişiliği ve yenilik durumudur. Şirketimiz bu yüzden tercih edilme sebebi olmuş ve daima deneyimli şoförleri ve ekibiyle turizm sektörünün gerektirdiği güvenlik donanımlarını araçlarına eklemiştir.

Deneyimli ekibimiz ile de fark oluşturan Kıbrıs Otobüs Kiralama filosunun yönetimini sektörde deneyimli bireylerle yöneterek araçlarını ise güvenilir, tecrübeli şoförlere emanet etmektedir. Yetenekleri yönünden zengin olan ekip arkadaşları tercih eden firmamız misafirlerine sorunsuz bir yolculuk keyfi sunmayı amaç edinerek sektörde lider bir firma olabilmek için kendini daima yenileyip geliştirmektedir.

Neden Kıbrıs Otobüs Kiralama?

Son Model Araçlar
Deneyimli Kadro
Zamanında Hizmet
7 Gün 24 Saat Servis
Güçlü Referanslar

Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır | Powered by Harbour Agency